Polski producent Kompozytu Drewna
Pn-Pt: 09:00 - 17:00

EcoTeak produkcja polska

Na podstawie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nową unikalną mieszankę kompozytu na bazie PVC. Dzięki nowej technologii barwników i stabilizatorów koloru, które bez problemu wiążą się z wszystkimi komponentami EcoTeak, uzyskaliśmy masę jednolicie zabarwioną, mniej podatną na amplitudę temperatur oraz całkowicie odporną na europejskie warunki pogodowe. Odpowiednio zmielony granulat pozwolił na zachowanie struktury zbliżonej do drewna (mniej plastikowej), jednocześnie nie rysującej się i odpornej na zewnętrzne czynniki mechaniczne.

pdf-icon-1

Katalog produktów
( pobierz ) 

EcoTeak II generacja kompozytu Ultrashield

Kompozyt II generacji pokryty jest zaawansowaną warstwą polimerową. Oznacz to, że deska posiada złożoną osłonę, otaczającą jej wszystkie cztery boki wok.ł jej wewnętrznego rdzenia. Osłonę i rdzeń wytłacza się w formie, przy użyciu bardzo wysokich temperatur. Powłoka to zaawansowana technologicznie kompozycja polimerowa, w tej samej technologii produkowana jest wierzchnia warstwa piłeczek golfowych. Rdzeń wytworzony jest w 39% z przetworzonego plastiku HDPE, pozostałe 60% stanowią włókna drzewne oraz dodatki wiążące 1%.

Deski tarasowe dostępne są z dwoma strukturami H1 i H6. Warto zauważyć, że deski UltraShield. są osłonięte ze wszystkich stron, co dodatkowo chroni je przed wilgocią, pleśnią oraz grzybami.

pdf-icon-1

Katalog produktów
( pobierz ) 

EcoTeak standard

Obecnie na rynku możemy spotkać dwa rodzaje kompozytów. Jedne z nich to kompozyty na bazie PE czyli polietylenu oraz kompozyty na bazie PVC czyli polichlorku winylu. EcoTeak standard to klasyczny kompozyt na bazie PE. W ofercie dostępne są dwa modele desek tarasowych deska tarasowa HD150H25-A oraz balkonowa HD140H17. Wszystkie profile produkowane są pod wymiar. Standardy magazynowe ( HD140H17 w długościach 4m ) dostępne są na 3 podstawowe kolory: drewno naturalne, miedziany brąz i ciemny szary.

pdf-icon-1

Katalog produktów
( pobierz )